Sorumluluk Reddi

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin sorumluluk reddi beyanı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle [email protected] adresinden e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorumluluk Reddimiz, Ücretsiz Sorumluluk Reddi Oluşturucu‘nun yardımıyla oluşturulmuştur.

Netv Gold V5 için Sorumluluk Reddi

Bu web sitesindeki – https://netvgoldv5.net.tr/ – tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Netv Gold V5, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (Netv Gold V5) bulduğunuz bilgiler üzerinde yapacağınız herhangi bir işlemin riski kesinlikle size aittir. Netv Gold V5, web sitemizin kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıp ve/veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere giden köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çabalasak da, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerikler için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir ve ‘kötü’ bir bağlantıyı kaldırmamıza fırsat vermeden ortaya çıkabilir.

Ayrıca lütfen web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikalarına ve koşullarına sahip olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işe girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Onay

Web sitemizi kullanarak sorumluluk reddimizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler belirgin bir şekilde burada yayınlanacaktır.