DMCA

Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”), içerik oluşturucuların çalışmalarının çalınmasını ve başkaları tarafından yayınlanmasını önlemek için tasarlanmıştır. internet.

Yasa, özellikle sahiplerinin her bir içerik öğesine kimin katkıda bulunduğunu bilmediği veya web sitesinin içerik yüklemek ve yayınlamak için bir platform olduğunu bilmediği web sitelerini hedefliyor.

Politikamız var herhangi bir ihlal bildirimine yanıt vermek ve uygun eylemi gerçekleştirmek.

Bu Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası politikası “https://netvgoldv5.net.tr/” web sitesi (“Web sitesi) için geçerlidir. ” veya “Hizmet”) ve ilgili ürün ve hizmetlerinden herhangi biri (topluca “Hizmetler”) ve bu Web Sitesi operatörünün (“Operatör”, “biz”, “bize” veya “bizim”) telif hakkı ihlali bildirimlerini nasıl ele aldığını ve nasıl ele aldığını özetlemektedir. siz (“siz” veya “sizin”) bir telif hakkı ihlali şikayeti gönderebilirsiniz.

Fikri mülkiyetin korunması bizim için son derece önemlidir ve kullanıcılarımızdan ve onların yetkili temsilcilerinden de aynısını yapmalarını istiyoruz. Metni ABD Telif Hakkı Ofisi’nde web sitesi.

DMCA Politikamız ToolsPrince DMCA Policy Generator.

Bir telif hakkı şikayeti göndermeden önce nelere dikkat edilmelidir

Bildirdiğiniz materyalin gerçekten ihlal edip etmediğinden emin değilseniz, bize bildirimde bulunmadan önce bir avukatla iletişime geçmek isteyebileceğinizi lütfen unutmayın.

DMCA, sizden kişisel bilgilerinizi telif hakkı ihlali bildiriminde sağlamak için. Kişisel bilgilerinizin gizliliği konusunda endişeleriniz varsa.

İhlal bildirimleri

Telif hakkı sahibi veya temsilcisiyseniz ve inanıyorsanız Hizmetlerimizde bulunan herhangi bir materyalin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, DMCA uyarınca aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak yazılı bir telif hakkı ihlali bildirimi (“Bildirim”) gönderebilirsiniz. Bu tür Bildirimlerin tümü, DMCA gerekliliklerine uygun olmalıdır.

DMCA şikayetinde bulunmak, önceden tanımlanmış bir yasal sürecin başlangıcıdır. Şikayetiniz doğruluk, geçerlilik ve eksiksizlik açısından incelenecektir. Şikayetiniz bu gereklilikleri karşılıyorsa, yanıtımız ihlalde bulunduğu iddia edilen materyalin kaldırılmasını veya erişiminin kısıtlanmasını içerebilir.

İddia edilen ihlal Bildirimine yanıt olarak materyallere erişimi kaldırır veya kısıtlarsak veya bir hesabı feshedersek , erişimin kaldırılması veya kısıtlanmasıyla ilgili bilgilerle ilgili olarak etkilenen kullanıcıyla iletişime geçmek için iyi niyetli bir çaba göstereceğiz.

Bu Politikanın herhangi bir bölümünde aksi yönde hiçbir hüküm bulunmamak kaydıyla, Operatör bu hakkı saklı tutar DMCA’nın bu tür bildirimler için tüm gerekliliklerine uymaması durumunda, bir DMCA telif hakkı ihlali bildirimi alındığında hiçbir işlem yapmamak.

Bu Politikada açıklanan süreç, başka herhangi bir takip yapma yeteneğimizi sınırlamaz. şüphelenilen ihlali ele almak için sahip olabileceğimiz çareler.

Değişiklikler ve düzeltmeler

Bu Politikayı veya Web Sitesi ve Hizmetlerle ilgili şartlarını değiştirme hakkımız saklıdır. herhangi bir zamanda bizim takdirimize bağlı olarak. Bunu yaptığımızda, Web Sitesinin ana sayfasında bir bildirim yayınlayacağız ve sizi bilgilendirmek için bir e-posta göndereceğiz. Sağladığınız iletişim bilgileri gibi, kendi takdirimize bağlı olarak size başka şekillerde de bildirimde bulunabiliriz.

Bu Politikanın güncellenmiş bir versiyonu, aksi belirtilmedikçe, revize edilmiş Politikanın yayınlanmasından hemen sonra geçerli olacaktır. belirtildi. Gözden geçirilmiş Politikanın (veya o sırada belirtilen başka bir eylemin) yürürlüğe girdiği tarihten sonra Web Sitesini ve Hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, bu değişikliklere onay verdiğiniz anlamına gelir.

Telif hakkı ihlalini bildirme

İhlal teşkil eden materyal veya faaliyeti bize bildirmek isterseniz, aşağıda verilen e-posta adresi aracılığıyla bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

E-posta: sk2482593@gmail. com

Not: Lütfen bir e-posta yanıtı için 1-2 iş günü bekleyin.